Виготовлення колон

Виробництво металевих колон усіх типів: суцільних, наскрізних та роздільної конструкції. Суцільні являють собою двотавровий переріз зі зварного або прокатного широкополочного профілю, постійного або ступінчатого перерізу по висоті. Колони наскрізної або роздільної конструкції складаються з гілок швелерного або двотаврового перерізу.

Розрахунок конструкцій

Перед тим як здійснювати монтаж металевих конструкцій, потрібно виконати їх повний розрахунок. Для зведення каркасу найчастіше використовуються монолітні ступінчасті підстави без склянок. Для розрахунку конструкції знадобиться виконати збір всіх навантажень, а також визначитися з кількістю, розміром опор, армуванням і глибиною закладення. В даному випадку все залежить від ваги будівлі і особливостей грунту (чим він щільніший, тим менше стійок знадобиться).

Розрахунок повинен виконуватися так, щоб навантаження від споруди розподілялася рівномірно по грунту. Якщо з цим виникли труднощі, то можна підготувати потужну подушку з піску або гравію). Як тільки буде відома несуча здатність підстави і вага споруди, легко обчислюється загальна площа підошви підстави. А потім розраховується навантаження на кожну опору. Фундамент під металеву колону відрізняється від звичайного підстави тим, що кожен елемент працює окремо від інших. Вони між собою ніяк не пов’язані, тому помилки при проектуванні можуть спричинити за собою перекіс всього будинку.

kmz-колони