Виготовлення балок

Виготовлення балок з прокатного та гнутого профілів, зварних балок. Прокатні балки виготовляються з двотаврового або швелерного профілю, рідше іншого профілю представленого сортаменту металоконструкцій. Якщо з якихось конструктивних чи технологічних причин прокатні балки або системи застосувати неможливо, застосовуються зварні балки. Іноді зварна балка виготовляється з двотаврової і складається з трьох листів, одного вертикального (стінка) та двох горизонтальних (полка).

Двотаврові балки широко застосовуються в промисловому і великопанельному будівництві, для спорудження мостів, опор і підвісних шляхопроводів. Також сталеві двотаврові балки використовують для армування шахт, в автомобільній та залізничній промисловості.

Такі балки добре використовувати у несучих конструкціях, адже дуже потужні перемички і полиці дозволяють їм витримати величезні навантаження. У спорудженні промислових будівель, цехів двотаврові балки дозволяють значно заощадити метал за рахунок зменшення маси конструкцій, які мають невиправдано великий коефіцієнт міцності.

кмз_балки