онас

Про наше підприємство

Київський механічний завод розпочав свою історію 11 травня 1958 року. В перші роки свого існування завод виготовляв сантехнічні заготовки, вузли та вироби, дрібні металоконструкції для потреб військового будівництва, займався ремонтом пересувних електростанцій і електродвигунів, а також ремонтом різноманітних механізмів. Спочатку будівлі цехів були дерев’яними.

 • 1963

  Перший ремонтний цех

  В 1963 році вводиться в експлуатацію перший капітальний цех по ремонту дорожньо – будівельної техніки. За період існування цього цеху в ньому відремонтовано близько 5,5 тисяч екскаваторів.

 • 1975

  Зміна спеціалізації

  Починаючи з 1975 року завод почав спеціалізуватися на виготовленні різних за складністю металевих конструкцій та виробів, причепів-ваговозів, тепло вентиляційного устаткування, станцій прийому і подачі розчину установок «Марчука» та ін.

 • 1977

  «Підприємство Комуністичної праці».

  За досягнення високих показників в трудовій та виробничій діяльності в грудні 1977 року, рішенням Воєнної ради округу, заводу присвоєно високе звання — «Підприємство Комуністичної праці».

 • 1981

  Реконструкція заводу

  Був введений в експлуатацію головний цех по виготовленню борт устаткування.

  Виробнича площа цеха складає 8352 кв.м., в тому числі: заготівельна дільниця 2590 кв.м., розрахована на виробництво 16300 тон заготовок металоконструкцій, та малярнадільниця площею 1 152 кв. м. Після повного освоєння цеху випуск металовиробів досяг 6 000 тон за рік, а загальна кількість
  зварних конструкцій по заводу досягла 16 300 тон на рік.

 • 2015

  Удосконалення підприємства

  До теперішнього часу підприємство неодноразово удосконалювалось, що призвело до збільшення об’ємів виробництва та покращення матеріально-технічної бази. Ми здатні виробляти 550 тон металоконструкцій на місяць, але реальна потужність підприємства складає 1500 тон.

Найбільш відомі об’єкти для яких підприємство виготовляло металоконструкції – Солом’янська районна адміністрація, перехід на Севастопольській площі, Апеляційний суд міста Києва, пішохідний перехід на Караваєвих Дачах, зупинки швидкісного трамваю, Національний виставковий центр та ряд інших об’єктів.

Виникли запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі Ваші запитання.